O firmě

Svůj byt, kancelář nebo dům byste měli svěřit pouze důvěryhodné organizaci se zkušenostmi a spolehlivou reputací. Naše firma je dobrým příkladem toho, že poskytujeme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti úklidu domácností nebo úklidu bytových domů, ale i kanceláří a podobně.

Naši pracovníci procházejí přísným výběrem a pravidelným školením. Víme, že pouze zkušení a kvalifikovaní zaměstnanci mohou poskytovat nejlepší úroveň služeb na trhu. Máme vlastní vybavení, profesionální inventář a používáme vysoce kvalitní hypoalergenní čistící prostředky pro práci. Jsme připraveni uklidit nejen velký dům nebo kancelář, a to i za jeden pracovní den.

Do našich služeb patří zejména úklid domácností, úklid domů, úklid bytových domů, úklid bytů, úklid firem, úklid komerčních prostor, úklid administrativních budov, úklid kanceláří.

Naše služby můžete využít i v případě, že hledáte spolehlivou firmu, která nabízí také čištění koberců, čištění žaluzií, mytí oken nebo velký generální úklid.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro úklid bytu, ale i kanceláří, neváhejte a zavolejte nám! Jsme profesionálové ve svém oboru a našim cílem je především spokojený zákazník.

Kladno, Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 5, Praha 6, Slaný, Louny, Smečno, Buštěhrad, Unhošť, Nové Strašecí, Hostivice, Rudná, Beroun, Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Libušín, Stochov, Velká Dobrá, to všechno jsou oblasti naší působnosti.