Úklidový servis

Čistota – půl zdraví!

Pokud jste firma nebo domácnost, jsme připraveni vám nabídnout své komplexní služby v oblasti úklidu vnitřních i venkovních prostor s 25letou zkušeností v oboru úklidových služeb. Zajistíme dodání a instalování hygienických zásobníků pro vaši firmu. Postaráme se i o jejich pravidelné doplňování.

Hygiena je velmi důležitá, a tak pokud potřebujete pravidelný úklidový servis, neváhejte a zavolejte nám! Postaráme se o pravidelnou výměnu ručníků, mýdel, toaletních papírů a podobně.

K našim službám také patří úklid domácností, úklid domů, úklid bytových domů, úklid bytů, úklid firem, úklid komerčních prostor, úklid administrativních budov, úklid kanceláří.

Hledáte spolehlivé uklízecí služby?

Zavolejte Mlezivu – vždy připraven k úklidu!

Kvalitní profesionální úklid od naší úklidové společnosti je spolehlivým pomocníkem v každodenním životě. Každý člověk se snaží žít v dobře udržované a čisté domácnosti. Ale ne každý je připraven věnovat velkou pozornost tak obtížnému, namáhavému a zdlouhavému úkolu, jako je právě úklid, zejména když jsou doma malé děti. Profesionální čištění, které najdete u nás, je každým rokem stále populárnější, je požadováno, aby kvalitativně vyřešilo problém udržování čistoty v místnosti jakékoli velikosti. Nabízíme tedy úklid domácností, ale také úklid domů, úklid bytových domů, úklid bytů, úklid firem, úklid komerčních prostor, úklid administrativních budov, úklid kanceláří.

Při poskytování úklidových služeb se řídíme nejnovějšími technologiemi, používáme k tomu příslušné čistící prostředky a dbáme na ekologii a zdraví.

Hledáte spolehlivé uklízecí služby?

Zavolejte Mlezivu – vždy připraven k úklidu!