Úklid domácností Praha

Kvalitní profesionální úklid od naší úklidové společnosti je spolehlivým pomocníkem v každodenním životě. Každý člověk se snaží žít v dobře udržované a čisté domácnosti. Ale ne každý je připraven věnovat velkou pozornost tak obtížnému, namáhavému a zdlouhavému úkolu, jako je právě úklid, zejména když jsou doma malé děti. Profesionální čištění, které najdete u nás, je každým rokem stále populárnější, je požadováno, aby kvalitativně vyřešilo problém udržování čistoty v místnosti jakékoli velikosti. Nabízíme tedy úklid domácností, ale také úklid domů, úklid bytových domů, úklid bytů, úklid firem, úklid komerčních prostor, úklid administrativních budov, úklid kanceláří.

Patříme k profesionálům ve svém oboru a máme mnohaleté zkušenosti. Tak neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!

Při poskytování úklidových služeb se řídíme nejnovějšími technologiemi, používáme k tomu příslušné čistící prostředky a dbáme na ekologii a zdraví.

V rámci našich služeb nabízíme:

  • mytí oken včetně rámů a žaluzií,
  • čištění koberců,
  • čištění čalouněných souprav i jednotlivý čalouněných kusů,
  • mytí nábytku po povrchu i vnitřní prostory,
  • mytí kuchyňských linek,
  • hloubkové čištění koberců

Pokud bydlíte v oblasti Kladno, Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 5, Praha 6, Slaný, Louny, Smečno, Buštěhrad, Unhošť, Nové Strašecí, Hostivice, Rudná, Beroun, Tuchlovice, Kamenné Žehrovice, Libušín, Stochov, Velká Dobrá a potřebujete třeba generální úklid vašeho bytu nebo domu, neváhejte a zavolejte nám! Jistě společně najdeme řešení!

Najdete nás také v internetovém vyhledávači pod kíčovými slovy úklid Kladno, půjčování strojů na čištění, úklid Praha.

Hledáte spolehlivé uklízecí služby?

Zavolejte Mlezivu – vždy připraven k úklidu!